Видно як вдень: в Мукачеві на 290 вулицях міста влаштували LED-освітлення
Міська рада, опубліковано 21 жовтня 2020 року о 17:25

Нове освітлення  з’явилося на 290 вулицях міста. Комплексну програму з освітлення міста втілюють останні два роки. Для цього з міського бюджету виділили майже 15 млн. гривень.  Всього у місті над Латорицею встановили 4900 LED економних світильників. Встановлено світильники потужністю 26,30,50 та 100 Вт. В селах Мукачівської міської ОТГ встановили 606 світильники. Окрім заміни світильників, за необхідності  прокладали  нові кабельні лінії, встановлювали нові опори. Встановлено освітлення заводу-виробника, який надає 5 років гарантії на вироби. Електроніка, що використовується в світильниках, гарантує тривалий термін їх використання. Також  місто в реалізувало масштабний проект з підсвітки історичних будівель, пам’ятників. Насамперед замок «Паланок». Для освітлення двору замку, ровів та під’їздної дороги фахівцями було змонотовано 65 світильників загальною потужністю 9 кВТ. Вночі освітлюють пам’ятники святим Кирилу та Мефодію та Олександру Духновичу будівлю міської Ратуші. Завдяки своїм можливостям прожектори можуть міняти насиченість на інтенсивність освітлення в залежності від часу доби. Вони вмикаються та вимикаються автоматично.