Вихованці Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості отримали призові місця на Всеукраїнському конкурсі
Міська рада, опубліковано 15 квітня 2022 року о 10:40

Вітаємо вихованців Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості з  черговою перемогою у VIII Всеукраїнському конкурсі образотворчого та  декоративно-прикладного мистецтва "Етюдний вернісаж"

За результатами конкурсу Дипломи 1 ступеня в номінації,, Живопис,, отримали вихованці Зразкової студії ОМ "Палітра" керівник ОЛАГ Я.С.

Погодіна Єлизавета, Паніна Катерина, Анталовці Кароліна

Дипломи 1 ступеня в номінації,, Вітраж,, - Улинець Ірина та Волошин Ліонела.

Здобули нагороди також вихованці Зразкового художнього  колективу "Художня кераміка"керівник СЛИВЧУК О.А.

1 місце - Косарєва Софія, Лендєл Олександра

2 місце - Ткаченко Ангеліна, Петрова Вікторія, Долинай Роланд

В номінації "Образотворче мистецтво" отримали перемогу  вихованці Студії ОМ "Чарівний пензлик " керівник ФЕХТЕЛ О. В.

1 місце - Лангбауер Тиберій, Горкі Емма, Думнич Аделіна, Ващук Олександра,Свистун Поліна

2 місце - Барановська Евеліна,

Слюсар Софія, Щадей Христина

3 місце - Яцкова Олександра, Ладомиряк Юлія, Калій Каміла, Федорці Марія, Карпів Євгенія

Бажаємо нових ідей, натхнення, творчих успіхів та мирного неба. Все буде Україна!