Вихованці Мукачівської дитячої школи мистецтв ім.С.Мартона здобули чудові призові місця на обласному конкурсі естрадної пісні
Управління освіти, культури, молоді та спорту,
опубліковано 17 червня 2021 року о 15:55
Солісти-вокалісти:
- Гран Прі – Шпеник Катерина (клас викладача Небесної І.В. концертмейстер Екман М.С.)
- Лауреат ІІІ ступеня - Томаш Іванна (клас викладача Тулюк О.О.)
- Лауреат ІІІ ступеня – Пилипенко Катерина (клас викладача Небесної І.В. концертмейстер Екман М.С.)
- Диплом – Райчинець Софія
- Диплом - Ігнатоля Євгенія (клас викладача Небесної І.В. концертмейстер Екман М.С.)
- Диплом – Бушко Антон (клас викладача Небесної І.В. концертмейстер Марків Т.М.)
- Диплом – Ловска Анна-Ревека
- Диплом - Бойко Дарина
- Диплом Понзель Златослава (клас викладача Виговської Н.В. конц. Удут Н.І.)
- Диплом – Семйон Софія (клас викладача Беци Г.І.)
Естрадної пісні:
- Гран Прі – Шевельова Злата (клас викладача Беци Г.І.)
- Лауреат ІІ ступеня – Коробейніков Тимофій (клас викладача Білик І.М.)
- Лауреат ІІІ ступеня – Кривляк Вікторія (клас викладача Білик І.М.)
- Вокальні ансамблі
- Лауреат І ступеня – ансамбль учнів молодших класів
- Лауреат ІІІ ступеня – ансамбль учнів старших класів
- (керівник Небесна І.В. концертмейстер Екман М.С.)
- Диплом – ансамбль учнів старших класів (керівник Тулюк О.О. концертмейстер Шелепа Ю.Ю.)
Фортепіанний відділ:
кат. А
- Лауреат ІІ ступеня – Варга Софія (клас викладача Геревич Н.М.)
- Лауреат ІІ ступеня – Редей Ярослава (клас викладача Гарна Л.Ф.)
- Лауреат ІІІ ступеня – Лавкай Елеонора (клас викладача Деркач О.І.)
- Диплом – Васько Злата (клас викладача Туряниця Н.Е.)
кат.Б
- Лауреат ІІ ступеня – Барань Віолетта (клас викладача Головчанська Т.С.)
- Лауреат ІІІ ступеня – Корякіна Марія (клас викладача Головчанська Т.С.)
- Диплом – Касинець Дарина (клас викладача Марків Т.М.)
Духові та ударні інструменти:
- Лауреат ІІІ ступеня – Чечур Сергій (клас викладача Гордубей А.М. концертмейстер Удут А.І.)
- Лауреат ІІІ ступеня - Береш Євген (клас викладача Гордубей А.М. концертмейстер Жупанин С.В.)
- Диплом – Яцейко Кирило
- Диплом – Логойда Станіслав (клас викладача Перковського С.М. концертмейстер Уста В.В.)
- Народні інструменти (гітара)
- Лауреат ІІІ ступеня - Лавкай Мирослав (клас викладача Монцоль М.С.)
Вітаємо учнів та викладачів із блискучими результатами!