Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню
Вихованці Мукачівської дитячої школи мистецтв ім.С.Мартона здобули чудові призові місця на обласному конкурсі естрадної пісні
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 17 червня 2021 року о 15:55

Солісти-вокалісти:

  • Гран Прі – Шпеник Катерина (клас викладача Небесної І.В. концертмейстер Екман М.С.)
  • Лауреат ІІІ ступеня - Томаш Іванна (клас викладача Тулюк О.О.)
  • Лауреат ІІІ ступеня – Пилипенко Катерина (клас викладача Небесної І.В. концертмейстер Екман М.С.)
  • Диплом – Райчинець Софія
  • Диплом - Ігнатоля Євгенія (клас викладача Небесної І.В. концертмейстер Екман М.С.)
  • Диплом – Бушко Антон (клас викладача Небесної І.В. концертмейстер Марків Т.М.)
  • Диплом – Ловска Анна-Ревека
  • Диплом - Бойко Дарина
  • Диплом Понзель Златослава (клас викладача Виговської Н.В. конц. Удут Н.І.)
  • Диплом – Семйон Софія (клас викладача Беци Г.І.)

Естрадної пісні:

  • Гран Прі – Шевельова Злата (клас викладача Беци Г.І.)
  • Лауреат ІІ ступеня – Коробейніков Тимофій (клас викладача Білик І.М.)
  • Лауреат ІІІ ступеня – Кривляк Вікторія (клас викладача Білик І.М.)
  • Вокальні ансамблі
  • Лауреат І ступеня – ансамбль учнів молодших класів
  • Лауреат ІІІ ступеня – ансамбль учнів старших класів
  • (керівник Небесна І.В. концертмейстер Екман М.С.)
  • Диплом – ансамбль учнів старших класів (керівник Тулюк О.О. концертмейстер Шелепа Ю.Ю.)

Фортепіанний відділ:

кат. А

  • Лауреат ІІ ступеня – Варга Софія (клас викладача Геревич Н.М.)
  • Лауреат ІІ ступеня – Редей Ярослава (клас викладача Гарна Л.Ф.)
  • Лауреат ІІІ ступеня – Лавкай Елеонора (клас викладача Деркач О.І.)
  • Диплом – Васько Злата (клас викладача Туряниця Н.Е.)

кат.Б

  • Лауреат ІІ ступеня – Барань Віолетта (клас викладача Головчанська Т.С.)
  • Лауреат ІІІ ступеня – Корякіна Марія (клас викладача Головчанська Т.С.)
  • Диплом – Касинець Дарина (клас викладача Марків Т.М.)

Духові та ударні інструменти:

  • Лауреат ІІІ ступеня – Чечур Сергій (клас викладача Гордубей А.М. концертмейстер Удут А.І.)
  • Лауреат ІІІ ступеня - Береш Євген (клас викладача Гордубей А.М. концертмейстер Жупанин С.В.)
  • Диплом – Яцейко Кирило
  • Диплом – Логойда Станіслав (клас викладача Перковського С.М. концертмейстер Уста В.В.)
  • Народні інструменти (гітара)
  • Лауреат ІІІ ступеня - Лавкай Мирослав (клас викладача Монцоль М.С.)

Вітаємо учнів та викладачів із блискучими результатами!



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux