Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради прийнято рішення про намір укласти договір на закупівлю послуг з технічної підтримки комп'ютерної програми
Юридичний відділ, опубліковано 21 грудня 2021 року о 12:19

20 грудня 2021 року виконавчим комітетом Мукачівської міської ради прийнято рішення про намір укласти договір з ТОВ «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ» (код ЄДРПОУ 43335257) на закупівлю послуги з технічної підтримки комп'ютерної програми «Автоматизована система управління документами «ДОК ПРОФ 3».

Очікувана вартість закупівлі становить 350 000,00 грн.

Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі відповідної послуги на підставі абзацу 5 пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме – у зв’язку з необхідністю захисту прав інтелектуальної власності ТОВ “ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ” як власника виключних майнових прав інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «Автоматизована система управління документами «ДОК ПРОФ 3».