Виконавчим комітетом затверджено структуру та штатну чисельність Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Ф.Мартона у новій редакції
Відділ культури, опубліковано 23 лютого 2021 року о 17:18

23 лютого 2021 року під час проведення засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради, підтримано проект рішення “Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С.Ф.Мартона” Мукачівської міської ради (нова редакція)”.

Дане рішення прийняте з метою забезпечення доступу до початкової мистецької освіти громадян за місцем проживання (зокрема, мешканців сіл Залужжя, Макарьова, Барбова, Завидова та Доробратова) та створення умов для їх професійної художньо-творчої самореалізації. Для організації якісного функціонування закладу та враховуючи його виробничі потреби, до складу адміністративно-господарського персоналу, технічних службовців та обслуговуючого персоналу введено додаткові посади оператора котельні та прибиральника у кількості по 1 штатна одиниця. Також зазначимо, що відповідно до наказу Міністерства культури України “Про затвердження примірних штатних нормативів мистецьких шкіл” №192 від 13.03.2019 року кількість ставок викладачів та концертмейстерів у закладі обраховується виходячи з контингенту учнів, норми годин на одну тарифну ставку відповідного педагогічного працівника та освітньої програми закладу.