Виконавчим комітетом затверджено у новій редакції Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання у мистецьких школах Мукачівської міської територіальної громади
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 25 січня 2022 року о 12:10

Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання у мистецьких школах Мукачівської міської територіальної громади (нова редакція)». Рішення прийнято з метою упорядкування батьківської плати за навчання у початкових мистецьких школах Мукачівської міської територіальної громади та передбачає збільшення плати за навчання з усіх видів мистецтва.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради максимальна плата за навчання у мистецьких школах громади становитиме 800,00 грн., мінімальна - 420,00 грн.

З 1 лютого 2022 року щомісячний розмір плати за навчання у мистецьких школах Мукачівської міської територіальної громади становитиме:

Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С. Мартона:

• 800,00 грн. - фортепіано, гітара, вокал, хореографія, саксофон;
  • 660,00 грн. - музичний театр;
  • 600,00 грн. - образотворче мистецтво, баян, акордеон, скрипка, ксилофон, кларнет, флейта, сопілка;
  • 520,00 грн. - мідні духові, ударні, труба, тромбон, тенор, баритон, альт, валторна бас;
  • 420,00 грн. - віолончель.

Мукачівська дитяча художня школа ім.М.Мункачі:

• 600,00 грн. - образотворче мистецтво.

Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків:

• 750,00 грн. - хоровий відділ і спеціальне фортепіано;
  • 650,00 грн. - хоровий відділ і загальне фортепіано;
  • 500,00 грн. - хоровий відділ.

Пільги за навчання:

• безкоштовно навчаються діти-інваліди, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, батьки яких брали участь в АТО та мають статус учасника бойових дій.
  • діти, один із батьків яких загинув чи пропав безвісти у районі проведення АТО/ООС, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у районі АТО/ООС, бойових дій чи збройних конфліктів.
  • діти, які зареєстровані як внутрішньопереміщені особи, сім’ї яких внаслідок складних життєвих обставин мають змоги оплатити за навчання.
  • учні, які отримують стипендію Мукачівської міської ради у галузі культури.
  • на 50% звільняються діти, батьки яких постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС.
  • при навчанні двох і більше дітей з одної сім’ї батьківська плата становить за одного учня сплачується повна вартість навчання, інші учні – половину від розміру оплати.