Виконавчим органом ради надано відповідь на запит про публічну інформацію щодо охоронного підприємства «ФОРТ»
Юридичний відділ, опубліковано 09 квітня 2022 року о 12:59

До Виконавчого комітету Мукачівської міської ради надійшов публічний запит про надання всіх наявних документів про Товариство з обмеженою відповідальністю «Охоронне підприємство «ФОРТ», яке здійснює охорону будівлі органу місцевого самоврядування.

Так, відповідальною особою за закупівлі та відділом бухгалтерського обліку та звітності підготовлено для надання повний пакет документів, серед яких, зокрема, документи вказаного учасника, подані під час участі у процедурах закупівлі у 2021 та 2022 роках, укладені договори та акти наданих послуг, тощо. Загалом інформація міститься на 514 аркушах. Тож, враховуючи вимоги ч. 2 ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запитувачу надіслано 10 перших аркушів зібраної інформації, а решту він зможе отримати після оплати витрат на копіювання та друк документів згідно наданого рахунку.