Виконком затвердив перелік платних послуг в Мукачівській дитячій школі мистецтв ім. С.Ф. Мартона
Відділ культури, опубліковано 15 вересня 2020 року о 16:15

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради було підтримано проект рішення “Про затвердження вартості платних послуг комунального закладу “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім.С.Ф. Мартона” Мукачівської міської ради”. Дане рішення було прийнято з метою забезпечення ефективного використання обладнання та приміщення концертної зали та залучення додаткових коштів, спрямованих на покращення матеріально-технічної бази закладу.

Відповідно до затвердженого рішення:

- вартість надання приміщення концертної зали в тимчасове користування для проведення концертів, фестивалів, конкурсів, презентацій, конференцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів (якщо це не перешкоджає провадженню закладом діяльності у сфері культури) становитиме 1 000,00 грн. за 1 день.

- вартість ксерокопіювання документів (чорно-біле, формат А4, 1 аркуш з однієї сторони) становитиме 1,00 грн. Право безкоштовного ксерокопіювання документів, пов'язаних з навчальним процесом, мають працівники комунального закладу “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім.С.Ф. Мартона” Мукачівської міської ради.