Вітаємо нових учасників в Молодіжній раді
Міська рада, опубліковано 23 лютого 2023 року о 09:18

У конференц-залі Палацу культури і мистецтв відбулося засідання з дообрання членів до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді та обговорення звіту про діяльність Молодіжної ради за рік, за участі заступниці Мукачівського міського голови Юлія Тайпс, а також начальниці відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Ірина Калій та членів Мукачівська Молодіжна Рада.

Зазначимо, що з 15 по 30 грудня тривав прийом заявок від активних молодих людей та інститутів громадянського суспільства для участі у донаборі членів Молодіжної ради. Отримано 8 заявок, усі надані документи відповідали вимогам Положення про Молодіжну раду при Мукачівській міській раді, один претендент відмовився від участі у засіданні з донабору до складу молодіжної ради.

Під час зустрічі кандидати до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді розповідали про себе, висловили власні думки та погляди на розвиток молодіжної політики у Мукачівській міській територіальній громаді, та, власне, особисту безпосередню участь у її формуванні, а також презентували власну мотивацію діяльності в Молодіжній раді.

Зауважимо, що більшість із претендентів вже були залучені до діяльності Молодіжної ради.

За результатами відкритого голосування до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді увійшло ще 7 учасників, а саме:

• Ангеліна Бойко;
  • Даріус Вантуш;
  • Сергій Гузинець;
  • Євгенія Данилова;
  • Євгенія Ігнатоля;
  • Юлія Новаковська;
  • Антон Радько.

Вітаємо нашу молодь та чекаємо від них креативних, творчих проєктів!