Вітаємо Обертюх Терезію Ласлівну з ювілеєм!
Відділ економіки, опубліковано 16 грудня 2022 року о 13:39

Днями відсвяткувала свій чудовий ювілей розумна, мудра, чуйна, щира, доброзичлива людина, вмілий та відповідальний керівник ТОВ «Мукачівська швейна фабрика» – ОБЕРТЮХ Терезія Ласлівна.

Саме високопрофесійний і мудрий керівник – запорука процвітання підприємства!

Терезії Ласлівні притаманні всі якості відмінного лідера. Під її керівництвом у ТОВ «Мукачівська швейна фабрика», яке було створено у 1999 році, залучено значні інвестиції у розвиток промислового виробництва, а саме у пошиття трикотажного одягу та інших виробів з трикотажу, створено сотні робочих місць із забезпеченням високого рівня заробітної плати та соціальними стандартами. Впродовж багатьох років підприємство ефективно співпрацює з іноземними партнерами та експортує високоякісну продукцію до країн Європейського Союзу.

З нагоди відзначення ЮВІЛЕЮ за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток легкої промисловості та формування економічного потенціалу міста Мукачева та Мукачівської міської територіальної громади, ОБЕРТЮХ Терезію Ласлівну нагороджено Почесною грамотою Мукачівської міської ради та цінним подарунком.

Від щирого серця вітаємо Вас, Терезіє Ласлівно, з ювілеєм і бажаємо, щоб Ваше мудре керівництво і добре серце ще багато років радувало Ваш дружній колектив, партнерів та громаду загалом! Нехай не підводить Вас здоров’я, завжди відмінним буде настрій, робота – успішною, а відносини в колективі – теплими і дружніми! Любові вам і розуміння, турботи і тепла, всього найкращого в особистому житті і щастя на довгі роки!