Вітання Мукачівського міського голови Андрія Балоги з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана
Міська рада, опубліковано 01 жовтня 2022 року о 08:00

1 жовтня, у нашій країні відзначається дуже гуманне та світле свято, присвячене людям похилого віку, нашим ветеранам.

Від Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто висловлюю щиру вдячність нашим дорогим ветеранам, людям похилого віку, які своєю самовідданою працею розбудовували рідне місто та країну, робили наше життя комфортнішим та зручнішим, захищали та продовжують захищати рідну землю від підступних ворогів.

Ми пишаємося вами і сердечно вітаємо вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана, бажаємо вам міцного здоров`я, радісного та щасливого довголіття, мирного неба та усіляких гараздів.

Мукачівський міський голова Андрій БАЛОГА