Вітання міського голови Андрія Балога з нагоди Дня Збройних Сил України
Міська рада, опубліковано 06 грудня 2021 року о 08:52

6 грудня 1991 року, 30 років тому, Верховна Рада України прийняла Закон України «Про Збройні Сили України». Тож становлення Українського війська відбувалося разом із всебічною розбудовою нашої державності. З перших днів існування Збройні Сили України проводять свою діяльність на засадах вірності конституційному обов’язку та військовій присязі і являються одним з головних елементів гарантії нашого державного суверенітету та незалежності.

Найбільшою цінністю нашого війська є його особовий склад, військовослужбовці, виховані на патріотичних, бойових традиціях Українського народу. Вони проявляють мужність та героїзм захищаючи свою рідну землю та український народ від військової агресії на Сході країни.

Ми щиро вітаємо вас, наші  шановні військовослужбовці з Днем Збройних Сил України !

Від Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто бажаю Вам миру, щастя та добра, міцного здоров`я, незламного духу та волі, Божого благословення та опіки!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Мукачівський міський голова