Вітання міського голови Мукачева Андрія Балоги з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Міська рада, опубліковано 14 жовтня 2020 року о 06:00

Дорогі мешканці Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, краяни та наші гості !

Сьогодні у нас особливий день.  Ми, разом зі всією країною,  відзначаємо  День захисника України та  День Українського козацтва. Глибоко символічно, що наші державні свята, присвячені захисникам рідної землі, ми відзначаємо разом з одним з найшановніших релігійних свят, святом Покрови Пресвятої Богородиці, адже вона з давніх часів є нашою заступницею та покровителькою. В цей день ми віддаємо шану всім, хто захищав та продовжує захищати нашу Батьківщину від ворожих сил, хто віддав за неї своє життя. Вони були і є для всіх нас зразком мужності та героїзму, вірними синами та доньками Українського народу. Від Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю вас, дорогі мешканці Мукачівської міської об`єднаної територіальної громади, краяни та наші гості з Днем захисника України, з Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці і бажаю, щоб довгоочікуваний мир, злагода, щастя, радість та добро були завжди з нами.

Слава Україні !

Героям Слава !