Вітання міського голови з Днем Незалежності
опубліковано 23 серпня 2020 року о 03:00

Дорогі закарпатці та мешканці Мукачівської міської об`єднаної територіальної громади!

Цими днями ми разом зі всією країною відзначаємо найяскравіші та найзнаменніші державні свята в історії нашої  Вітчизни – День Державного Прапора України та 29-річницю схвалення Акту проголошення незалежності України. Саме в ці дні наші серця по-особливому сповнені гордістю за неньку- Україну та її славних доньок та синів. Де б ми не були, почуття «єдиної родини» єднає нас навколо нашої  древньої історії та традицій,  нашої мови та культури, усього того, що робить нас українським народом.

З особливою вдячністю ми згадуємо тих, хто протягом віків своєю героїчною боротьбою та самовідданою працею наближав нашу Незалежність та Соборність.

Ми вдячні тим, хто сьогодні боронить нашу землю від лютого ворога, хто рятує нас від жахливої пандемії, хто чесно виконує свої обов`язки перед народом та Батьківщиною, нашою громадою. Разом ми непереможні, разом ми збудуємо країну про яку мріяло не одне покоління українців, наших предків та сучасників.

З Днем Державного Прапора України та 29-ю річницею  проголошення незалежності України, дорогі закарпатці та мешканці Мукачівської міської об`єднаної територіальної громади, хай щастя, радість та добро завжди буде з нами, хай збуваються наші найкращі мрії та побажання!

З повагою,

Мукачівський міський голова