Вітання Мукачівського міського голови Андрія Балоги християнам західного обряду з нагоди свята Христового Воскресіння
Міська рада, опубліковано 17 квітня 2022 року о 07:00

Дорогі мешканці Мукачівської міської територіальної громади та наші гості  – вірники західного обряду!

Прийміть мої сердечні  вітання зі Світлим святом Христового Воскресіння!

Хай   звістка про Воскресіння нашого Спасителя  наповнить радістю, світлом та теплом  Вас та Ваші родини, подарує неймовірні відчуття любові до ближнього, надії на мир та Божу благодать для кожного мешканця нашої багатонаціональної громади, нашого краю та країни.

Ті, хто розв’язав таку підлу та криваву війну проти нашого українського народу, ще відчують на собі кару за  відступ від Божих заповідей, вони не зможуть посіяти серед нас розбрат та зневіру.

Бажаю усім нам Божого благословення та Господньої опіки,  міцного здоров`я,  миру,  щастя та добра.  Злагода та непорушна віра у  Воскресіння Христове хай допоможуть здійснитися нашим найзаповітнішим мріям та побажанням.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ  ВОСКРЕС!

З повагою Мукачівський міський голова Андрій БАЛОГА