Вітання Мукачівського міського голови Андрія Балоги з Днем Конституції  України
опубліковано 28 червня 2020 року о 05:00

Шановні мешканці Мукачівської міської  об`єднаної територіальної громади!

28 червня 1996 року Верховна Рада України, спираючись на багатовікові традиції державотворення українського народу та світовий досвід, прийняла Конституцію України – Основний Закон нашої держави.

Ми пишаємося своєю Конституцією, в якій носієм суверенітету та єдиним джерелом влади проголошено народ, визнається та гарантується місцеве самоврядування, а найвищою соціальною цінністю є людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканість та безпека.

Від Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю Вас, дорогі мешканці Мукачівської міської об`єднаної територіальної громади з Днем Конституції України і бажаю всім нам миру, злагоди, добра та щасливого сьогодення і нехай у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну та її Основний Закон - Конституцію України.

З повагою,

Мукачівський міський голова