Вітання Мукачівського міського голови Андрія Балоги з Днем Святої  Трійці
опубліковано 07 червня 2020 року о 04:05

Дорогі мешканці Мукачівської міської об`єднаної територіальної громади!

У неділю, на 50-й день після Світлого Христового Воскресіння, ми відзначаємо одне з дванадцяти головних християнських свят – День Святої Трійці, який ще називають П`ятидесятниця, День Зіслання Святого Духа, Зелена неділя. До цього свята ми прикрашаємо свої домівки зеленими гілками дерев, які символізують відродження всього живого на землі.

Вітаючи всіх зі Святом Трійці, що уособлює єдність Святого Духа, Бога-отця і Бога-сина, хочу побажати нам також бути єдиними у прагненні творити добро, жити у мирі та злагоді, розуміти, поважати та підтримувати одне одного.

Хай Свята Трійця наповнює теплом, щастям та добром Ваші родини та домівки, приносить радість, затишок та любов!

Мукачівський міський голова

Андрій Балога