Вітання Мукачівського міського голови Андрія Балоги з Днем захисників і захисниць України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва
Міська рада, опубліковано 14 жовтня 2021 року о 12:50

Дорогі мешканці Мукачівської міської  територіальної громади, краяни та наші гості !

Сьогодні, 14 жовтня 2021 року, в День захисників і захисниць України, ми віддаємо шану нашим захисникам та захисницям, висловлюємо своє захоплення їхньою мужністю та героїзмом, їхньою звитягою та відданістю рідній Батьківщині.

Глибоко символічно, що цей День припадає на  свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна вважалася заступницею українських воїнів і ми просимо Божу Матір захистити  вірних синів та доньок України, надати їм сил та снаги у боротьбі з ворогами.

Від Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю вас, дорогі мешканці Мукачівської міської об`єднаної територіальної громади, краяни та наші гості з Днем захисників і захисниць України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Бажаю, щоб довгоочікуваний мир, злагода, щастя та добро були завжди з нами, щоб Покрови Божої Матері захищали нас від усього лихого.

Слава Україні !

Героям Слава !