Вітання Мукачівського міського голови Андрія Балоги з нагоди Дня пам`яті та примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Міська рада, опубліковано 08 травня 2021 року о 08:00

Шановні  мешканці Мукачівської міської територіальної громади!

8 та 9 травня ми разом зі всією країною відзначаємо День пам`яті та примирення  і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні !

Ми повинні пам`ятати про  трагічні сторінки  нашої історії, про страждання, які довелося пережити людству у роки Другої світової війни. Нас всіх об`єднує пам`ять про багатомільйонні  жертви нацизму і пам`ятаючи про це, ми повинні робити все для того, щоб  подібне ніколи не повторилося.

Ми не повинні забувати про героїзм тих, хто зі зброєю в руках захищав рідну землю,  ціною власного життя рятував світ від нацистського поневолення, приніс народам перемогу та мир.

Шановні ветерани Другої світової війни!

Ми вітаємо вас з Перемогою над нацизмом у Другій світовій війні і висловлюємо вам  глибоку повагу та щиру вдячність за те, що ви зробили  для всіх нас. Бажаю всім нам миру та злагоди, міцного здоров`я, радості, щастя та добра!

Вічна пам`ять полеглим, доземний уклін живим!

Шановна Мукачівська громадо!

На жаль, і сьогодні українцям доводиться зі зброєю в руках виборювати свободу та незалежність, територіальну цілісність своєї  країни. Захисники України продовжують славні традиції своїх предків, проявляють  самовідданість та героїзм, викликаючи глибоку шану нашого народу.

Слава Україні ! Героям Слава!

З повагою Мукачівський міський голова

Андрій Балога