Вітання Мукачівського міського голови з 32-ю річницею Декларації про державний суверенітет України
Міська рада, опубліковано 16 липня 2022 року о 09:00

Шановні мешканці Мукачівської міської об`єднаної територіальної громади та наші дорогі захисники та захисниці!

32 роки тому - 16 липня 1990 року, Верховна Рада України Декларацію про державний суверенітет України, у якому було затверджено на законодавчому рівні: «верховенство, самостійність, повноту влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах».

Дуже важливо, що в Декларації проголошувалась «рівність перед законом усіх громадян Республіки незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної приналежності, статі, освіти, мови, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і характеру занять, місця проживання та інших обставин”. Ці та інші положення цього історичного документу лягли в основу нової Конституції України та законів України

У непростий сьогоднішній час, викликаний широкомасштабною військовою агресією росії, щиро вітаю мешканців Мукачівської міської громади та наших дорогих захисників та захисниць з цією знаменною історичною подією і бажаю всім нам мирного неба, злагоди та добра.

Слава Україні!

Героям Слава!