Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню
Визначено переможців відкритого міського конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах "Візерунки Срібної Землі"
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 06 травня 2021 року о 08:46

28 квітня у Мукачівській дитячій школі мистецтв ім. С.Мартона підбито підсумки відкритого міського конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах "Візерунки Срібної Землі", який цьогоріч через карантинні обмеження пройшов дистанційно.

Конкурс започаткований у 2018 році з метою популяризації народної музики і мистецтва, зокрема гри на народних інструментах, підтримки та розкриття творчого потенціалу юних талантів.

Організаторами конкурсу є управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради, Мукачівська ДШМ ім С. Мартона та засновниця конкурсу, завідувачка відділу народних інструментів, викладач по класу гітари Мукачівської ДШМ ім С.Мартона - Монцоль Маріанна Степанівна. 

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 76 учнів із 13 шкіл області:

  • Мукачівська ДШМ ім.С. Мартона
  • Свалявська ШМ 
  • Виноградівська ДШМ ім. Б.Бартока
  • Великолучківська ДШМ 
  • Ракошинська ДШМ 
  • Воловецька ШМ
  • Полянська ДШМ 
  • Білківська ДШМ 
  • Ясінянська ДМШ
  • КПНЗ Новосільська МШ
  • Вишківська ДШМ
  • Керецьківська МШ
  • КЗ Шабівська МШ

Серед конкурсантів: 

  • 17 учасників - баяністи,
  • 21 учасник - акордеоністи, 
  • 11 учасників - домристи,
  • 26 учасників - гітаристи,
  • 1 учасник - цимбаліст.

Оцінювало конкурсантів професійне журі у складі:

  • голова журі - Монцоль М. С., завідувачка відділу народних інструментів Мукачівської ДШМ ім С. Мартона, 
  • Князєва М. М. - заступник директора Мукачівської ДШМ ім С. Мартона,викладач вищої категорії; 
  • Коханська К.В. - завідувачка відділу народних інструментів Ракошинської ДШМ, викладач вищої категорії; 
  • Бабіля Т. Ю. - викладач вищої категорії Великолучківської ДШМ.

Результати конкурсу:

Гітара

І Категорія 

1 місце:

  • Лапіна Едіта (Свалявська ШМ)

2 місце:

  • Марцій Крістіан (Мукачівська ДШМ ім. С.Мартона)
  • Підлісна Катерина (Свалявська ШМ)
  • Лосик Даніїл (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)

3 місце:

  • Семенчук Ангеліна (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
  • Кос Олександр (Свалявська ШМ)
  • Дипломанти конкурсу:
  • Зейкан Мирослав (Свалявська ШМ)
  • Русин Марк (Свалявська ШМ)
  • Сидоран Олександр (Свалявська ШМ)
  • Ганькулич Іван (Свалявська ШМ)
  • Козубенко Макар (КЗ Шабівська музична школа)

ІІ Категорія 

1 місце:

  • Лоя Максим (Ракошинська ДШМ)

2 місце:

  • Олашин Амелія (Виноградівська ДШМ ім.Бели Бартока)
  • Юріна Нікіта (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)

3 місце:

  • Барна Георгій (Свалявська ШМ)
  • Лецко Михайло (Свалявська ШМ)

Дипломанти конкурсу:

  • Йовбак Кирил (Свалявська ШМ)
  • Дуда Василь (Свалявська ШМ)
  • Русин Данило (Свалявська ШМ)

ІІІ Категорія 

1 місце:

  • Лавкай Мирослав (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
  • Губинець Олександр (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)

2 місце:

  • Севч Андрій (Свалявська ШМ)
  • Лянг Анастасія (Свалявська ШМ)

3 місце:

  • Попович Арсеній (Свалявська ШМ)

Дипломанти конкурсу:

  • Софілканич Микола (Свалявська ШМ)
  • Коновалов Володимир (Свалявська ШМ)

Баян

І Категорія

1 місце:

  • Лінтур Максим (Великолучківська ДШМ)

2 місце:

  • Качур Юліанна (Великолучківська ДШМ)

3 місце:

  • Матушак Галина (Полянська ДШМ)
  • Павлович Крістіна (Великолучківська ДШМ)

Дипломант конкурсу:

  • Русов Евеліна (Великолучківська ДШМ)

ІІ Категорія 

1 місце:

  • Урста Марія (Білківська ДШМ)

2 місце:

  • Чмара Вікторія (Білківська ДШМ)
  • Тягур Анастасія (Великолучківська ДШМ)

3 місце:

  • Ісевич Діана (Воловецька ШМ)
  • Черепаня Анастасія (Великолучківська ДШМ) 

ІІІ Категорія

ГРАН-ПРІ

  • Янтолик Наталія (Білківська ДШМ)

1 місце:

  • Хміль Владислава (Воловецька ШМ)
  • Мацола Михайло (Новосільська МШ)

2 місце:

  • Голиш Микола (Великолучківська ДШМ)

3 місце:

  • Біряк Петро (Мукачівська ДШМ ім.С. Мартона)
  • Буркало Марина (Вишківська ДШМ)
  • Рега Габріела (Великолучківська ДШМ) 

Акордеон

І Категорія 

1 місце:

  • Ропонич Марія (Свалявська ШМ)

3 місце:

  • Гуржій Артем (Вишківська ДШМ)

Дипломант конкурсу:

  • Цап Андрій (Свалявська ШМ)

ІІ Категорія 

1 місце:

  • Олюшинець Анастасія (Ракошинська ДШМ) 

2 місце:

  • Олюшинець Вікторія (Ракошинська ДШМ) 
  • Куленич Андрій (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
  • Молнар Каміла (Ракошинська ДШМ) 

3 місце:

  • Мориляк Софія (Полянська ДШМ)
  • Микита Євгенія (Великолучківська ДШМ) 

Дипломанти конкурсу:

  • Сакаль Данило (Свалявська ШМ)
  • Микита Денис (Великолучківська ДШМ)

ІІІ Категорія 

1 місце:

  • Васильчук Олексій (Ясінянська ДМШ)

2 місце:

  • Дербаль Богдан (Воловецька ШМ)
  • Цюперяк Іванна (Ясінянська ДМШ)

3 місце:

  • Грига Михайло (Воловецька ШМ)
  • Гвоздь Святослав (Полянська ДШМ)
  • Грубі Мирослава (Свалявська ШМ)

Дипломанти конкурсу:

  • Лукеча Надія (Великолучківська ДШМ)
  • Русов Тетяна (Ракошинська ДШМ) 

ІV Категорія

3 місце:

  • Глодан Яна (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
  • Гога Олександра (Свалявська ШМ)

Цимбали 

3 місце:

  • Іваниш Євгенія (Керецьківська МШ)

Домра

І Категорія 8-9 років 

2 місце:

  • Гелебрант Корнелія (Свалявська ШМ)

3 місце:

  • Барна Федір (Свалявська ШМ)
  • Ряшко Дарія (Свалявська ШМ)
  • Белей Олександра (Свалявська ШМ)
  • Дипломанти конкурсу:
  • Сегедій Анастасія (Свалявська ШМ)
  • Андрела Іван (Свалявська ШМ)

ІІ Категорія 10-11 років

1 місце:

  • Русин Вікторія (Свалявська ШМ) 

2 місце:

  • Попович Юлія (Свалявська ШМ)

3 місце:

  • Корпильова Надія (Свалявська ШМ)
  • Софілканич Тетяна (Свалявська ШМ)

ІІІ Категорія 13-14 років

2 місце:

  • Корпильова Тетяна (Свалявська ШМ)

Вітаємо переможців та усіх учасників цього річного конкурсу!

Висловлюємо безмежну подяку викладачам за підготовку музикантів, нашим організаторам та членам журі!


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux