Визначено переможця закупівлі послуги з розробки фірмового стилю Мукачівської тергромади
Юридичний відділ, опубліковано 16 лютого 2022 року о 10:49

Уповноваженою особою за організацію та проведення спрощених закупівель та процедур закупівель виконавчого комітету Мукачівської міської ради визначено переможця закупівлі послуги з розробки дизайну брендбука – концепції фірмового стилю Мукачівської міської територіальної громади та інструкції з його застосування (код національного класифікатора України ДК 021:2015: 79930000-2 — Професійні дизайнерські послуги).

Переможцем відповідної закупівлі визначено фізичну особа-підприємця Білого Олега Олеговича. Переможцем запропоновано надати послугу вартістю 193 000,00 грн з ПДВ, що відповідає очікуваній вартості закупівлі.

16 лютого 2022 року замовником оголошено намір про укладення договору з переможцем.

Пропозиція першого учасника закупівлі відхилена як така, що не відповідала умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі (п. 1 ч. 13 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі»).

З відповідною закупівлею можна ознайомитися за наступним посиланням: