Візит до німецького міста Нойштадт ан дер Вайштрасе приніс ефективні плоди
Міська рада, опубліковано 16 березня 2023 року о 09:13

Партнерство між нашим містом та Нойштадтом потенційний вектор міжнародних відносин нашої територіальної громади. Мукачево вже 30 років співпрацює з Робочою групою «Україна-Пфальц», більшість активу організації саме з Нойштадту.

Також під час війни наші партнери проявили активність у поставці гуманітарної допомоги для вимушених переселенців і для етнічних німців, які компактно проживають у Мукачівській ТГ.

Міський голова Нойштадту, пан Вайгел, наголосив на бажанні співпрацювати з Мукачевом у сфері молодіжного та культурного обміну, партнерства між школами та гуманітарної допомоги.

Депутатський корпус міста Найштадт ан дер Вайштрасе активно підтримав таку ініціативу.

Чекаємо на візит Марка Вайгела в Мукачеві. Нам є що показати, і, звичайно, тішимось майбутній співпраці. Можливо, це буде перше німецьке місто-побратим  для Мукачева.