Влада міста допомогла дитині
Служба у справах дітей, опубліковано 06 жовтня 2020 року о 14:44

Визначити місце проживання та реєстрації дитини на території Мукачівської об’єднаної територіальної громади, після розлучення батьків, допомогла міська влада, яка взяла на себе відповідальність за бездіяльність того з батьків, який після розлучення самоусунувся від виконання батьківських обов’язків та долі власної дитини. Відповідно рішення «Про визначення місця проживання та реєстрації дитини»,  прийнятого 06.10.2020 року на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради, місце проживання хлопчика визначено разом з матір’ю, якій надано дозвіл на оформлення відповідних документів без згоди батька. Прийняття рішення забезпечить збереження житлових прав дитини та дасть можливість отримати пільги передбачені для маленьких  мешканців громади.