Влада міста звернулась до Кабінету міністрів та Верховної ради з вимогою передбачити кошти в держбюджеті на виплати щомісячної допомоги громадянам, які надають соціальні послуги з догляду та мають відповідну професійну підготовку
Міська рада, опубліковано 21 грудня 2021 року о 12:04

В Мукачівській громаді соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі надають близько 1 тис. осіб.  Аби здійснити виплати людям на рік необхідно орієнтовно 115 млн. гривень.

Відповідно до частини третьої статті 142 Конституції України, витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою. Тож на минулій сесії, депутати Мукачівської міської ради звернулися до Кабінету Міністрів та Верховної Ради, з проханням визначити джерелом фінансування даного виду допомоги державний бюджет України.