Влада Мукачева виділила 4,2 млн. на харчування пільгової категорії школярів
Міська рада, опубліковано 08 вересня 2022 року о 11:01

В школах Мукачівської громади пільгові категорії школярів харчуватимуться безкоштовно.

Для харчування одного учня пільгової категорії в день з міського бюджету виділятимуть 50 гривень.

На виконкомі схвалено зміни до Програми організації безоплатного гарячого харчування дітей пільгових категорій у закладах освіти Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

У  закладах загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади впроваджено безоплатне гаряче харчування вартістю 50.00 грн. на день для учнів 1-11 класів з числа дітей із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; дітей осіб,визнаних учасниками бойових дій; дітей осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітей з інвалідністю; дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС; дітей внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.