Влада Мукачева зобов’язала Укрзалізницю відремонтувати переїзди
Міська рада, опубліковано 13 серпня 2021 року о 12:05

Залізничні переїзди по вулицях Верховинська, І. Франка та О. Духновича та під’їзні колії по вулиці І. Крилова у Мукачеві знаходяться у аварійному стані. Рішення комісії ТЕБ та НС Мукачівської міської ради, Укрзалізниця повинна забезпечити проведення ремонту трьох аварійних переїздів у Мукачеві по вулицях Верховинська, І. Франка та О. Духновича. Також відремонтують під’їзні колії по вулиці І. Крилова, роботи проводитиме підприємство, яке використовує дані колії для транспортного обслуговування – ТзОВ «Корпорація «Західна Нафтова Група – Карпати». У разі невиконання робіт буде порушено питання до АТ «Укрзалізниця» щодо закриття даних переїздів через залізничні колії. Ремонт повинні виконати до 01 жовтня 2021 року.