Внесено зміни до бюджету Мукачівської міської ТГ на 2022 рік
Фінансове управління, опубліковано 12 липня 2022 року о 15:37

На черговому засіданні виконавчого  комітету Мукачівської міської ради 12 липня 2022 року, враховуючи Перехідні положення Бюджетного кодексу України, беручи до уваги пропозиції головних розпорядників коштів, до бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік  внесено наступні зміни:

• затверджено зміни до розподілу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах місцевого бюджету (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів бюджету – управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради та управління міського господарства Мукачівської міської ради;
  • внесено зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.