Внесено зміни до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2021 рік
Відділ економіки, опубліковано 09 червня 2021 року о 11:04

Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 17.11.2020 року № 455 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2021 рік».

Зокрема, внесено зміни до додатків 1  та 2 - Плану діяльності з підготовки регуляторних актів та Графіку проведення відстежень результативності регуляторних актів на 2021. Зміни стосуються внесення до Плану проєкту регуляторного акта «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 23.03.2021 року № 102 «Про затвердження вартості надання платних медичних послуг, що надаються КНП «Мукачівська ЦРЛ». Розробником даного регуляторного акта є КПН «Мукачівська ЦРЛ». Мета розроблення проєкту регуляторного акта - залучення додаткових коштів до закладу охорони здоров’я, розширення ряду соціально-важливих медичних послуг, що надаються на території Мукачівської міської територіальної громади.