Внесено зміни до рішення «Про вступ Мукачівської міської ради до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст»
Юридичний відділ, опубліковано 04 березня 2021 року о 11:01

02 березня 2021 року на 5 сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання було прийнято рішення № 250 «Про внесення змін до рішення 82 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання «Про вступ Мукачівської міської ради до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» від 20.08.2020 №2009».

Дане рішення було прийнято з метою вступу до «Асоціації відкритих міст» та укладення угод про сплату вступного та щорічного членських внесків до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст».

Напрямок цифрового розвитку Мукачівської громади збігається із задачами Асоціації щодо налагодження якісної комунікації з населенням через електронні інструменти, збільшення довіри громадськості до влади, пошуку ефективних рішень у сфері електронного урядування.