Внесено зміни до складу комісії з реорганізації відділу культури Мукачівської міської ради
Відділ культури, опубліковано 03 березня 2021 року о 08:27

З метою проведення належної процедури з реорганізації відділу культури Мукачівської міської ради шляхом приєднання до Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради, 5 сесією Мукачівської міської ради 8 скликання затверджено рішення «Про внесення змін до складу комісії з реорганізації відділу культури Мукачівської міської ради».

Зокрема, до складу комісії, затвердженого рішенням 3 позачергової сесії Мукачівської міської ради 8 скликання №138 від 22.12.2020 року  введено члена комісії: Сирду Ірину Василівну – заступника головного бухгалтера централізованої бухгалтерії управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради. Також, згідно з рішенням, права першого та другого підписів платіжних, розрахункових та  інших фінансових і банківських документів надано відповідно: І.Калій (голові комісії з реорганізації) та І. Сирді (члену комісії з реорганізації) відділу культури Мукачівської міської ради шляхом приєднання до Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради.