Внесено зміни до структури та штатної чисельності працівників комунального закладу «Мукачівська дитячої школи мистецтв ім. С.Ф.Мартона» Мукачівської міської ради
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 25 травня 2021 року о 13:53

Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради внесено зміни до рішення №118 від 26.03.2021 року «Про затвердження структури та штатної чисельності закладів культури і мистецтв Мукачівської міської територіальної громади».

Зокрема, з метою впорядкування структури та штатної чисельності працівників комунального закладу «Мукачівська дитячої школи мистецтв ім. С.Ф.Мартона» Мукачівської міської ради, відповідно до клопотання керівництва цього ж закладу, у новій редакції внесено зміни до додатка 4 рішення, а саме: 1 штатну одиницю посади «Оператор котельні» замінено на  посаду «Комірник» 1 шт. одиниця.