Внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Мукачівської міської територіальної громади на 2023 рік
Відділ економіки, опубліковано 01 лютого 2023 року о 08:23

31 січня 2023 року на позачерговому засіданні сесії Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Мукачівської міської територіальної громади на 2023 рік». Зокрема внесено зміни до додатку 2 та 3 Програми – Переліку місцевих /регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету Мукачівської міської територіальної громади у 2023 році та Обсягів капітальних вкладень бюджету у розрізі інвестиційних проектів у 2023 році.

Рішення сформоване відповідно до звернень головних розпорядників бюджетних коштів - виконавчого комітету Мукачівської міської ради, управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради, управління міського господарства Мукачівської міської ради, управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради.