Впорядкування земельних ділянок.
опубліковано 23 липня 2020 року о 09:24

З метою впорядкування земельних ділянок на території Мукачівської міської об`єднаної територіальної громади управління комунальної власності та архітектури подало на розгляд постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин заяви, звернення громадян. Після опрацювання комісією, сьогодні на черговій сесії Мукачівської міської ради було прийнято наступне рішення "Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність". Даним рішенням, зокрема, виділено учасникам АТО та сім`ям загиблих земельні ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Управління комунальної власності та архітектури