Вражаюча історія Михайла Рубана, якого вдалося врятувати
Міська рада, опубліковано 03 лютого 2021 року о 10:48

Рік тому мукачівцю  Михайлу Рубану  з бюджету Мукачева виділили 1 млн. гривень на лікування, це найбільша сума в історії програми «Додаткового  соціально-медичного захисту жителів Мукачівської територіальної громади»

2012-го у хлопця діагностували злоякісне захворювання -  Лімфому Ходжкіна. З того часу  розпочалася тривала боротьба за життя. Торік, 13 липня хлопцю зробили операцію з пересадки кісткового мозку, на щастя все пройшло успішно і зараз Михайло разом з рідними,  почувається добре. За 5 років програмою «Додаткового соціально-медичного захисту жителів мукачівської ОТГ»  скористалося понад  20 тисяч людей.  Щороку на її реалізацію витрачали близько 15 млн. гривень. З 2020-го у зв’язку зі створенням територіальної громади  фінансування  збільшили  до  30 млн. Вражаючу історію Михайла Рубана, якого вдалося врятувати дивіться в сюжеті.