Врятовані від війни окупанта: більше 150 дітей-сиріт із гарячих точок прихистили в Мукачеві
Міська рада, опубліковано 08 квітня 2022 року о 13:11

Дев’яносто двоє з них — вихованці дитячих будинків, це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, а також ті які опинилися у складних життєвих обставинах.  Двадцять дві дитинки з інвалідністю привезли в супроводі працівників спеціалізованого закладу, десятеро дітей приїхали без батьків з родичами, хресними, сторонніми особами, - розповідає начальниця служби у справах дітей Мукачівської міськради Ольга Степанова, з десяти тільки двох малюків знайшлися мами, для інших шукатимуть родини, які зможуть опікуватися ними.Також до міста приїхали дві прийомні сім’ї. Для переселених діток місцева влада виділила 150 тисяч гривень, усі вони підуть виключно на допомогу малим українцям.