Всеукраїнський ФЕСТИВАЛЬ «Різдвяна зіронька» вперше відбувся у форматі онлайн
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 02 лютого 2023 року о 12:25

З 09 по 12 січня у місті Мукачево Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Мукачівським Центром дитячої та юнацької творчості проведено ХХІV Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька», вперше  у форматі онлайн.

Участь у фестивалі  взяли солісти-вокалісти, дуети, тріо, вокальні ансамблі, колядницькі колективи, а також  вихованці гуртків, студій декоративно - ужиткового, прикладного і образотворчого мистецтва віком від 5 до 21 року.

У фестивалі взяли участь понад дві тисячі учасників з різних областей України, а саме:

Миколаївська обл., Одеська обл., Рівненська обл., Київська обл., Вінницька обл., Дніпропетровська обл., Чернівецька обл., Житомирська обл., Івано-Франківська обл., Хмельницька обл., Харківська обл., Кіровоградська обл., Чернігівська обл., Черкаська обл..,  Львівська обл.., Запорізька обл., Закарпатська обл.., Сумська обл.., Волинська обл.., Тернопільська обл.., Луганська обл.

Вітаємо переможців та учасників фестивалю