Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”
Служба у справах дітей, опубліковано 03 вересня 2021 року о 11:04

З метою запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності, правопорушень і злочинності серед дітей, виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять у загальноосвітніх навчальних закладах на території Мукачівської міської територіальної громади  проходить 1 етап Всеукраїнського  профілактичного заходу «Урок».

У ході профілактичного заходу працівниками служби у справах дітей спільно з інспекторами ювенальної превенції Мукачівського районного управління поліції відвідано 68 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Під час відвідувань особлива увага приділялась, підготовці дітей до школи. Також, вивчено умови проживання дітей, з батьками проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди щодо належного виконання батьківських обов'язків.

З керівниками навчальних закладів здійснюється звірка списків дітей шкільного віку. У разі виявлення дітей, які без поважних причин не приступили, або не залучені  до навчального процесу, службою у справах дітей буде вжито заходи щодо повернення таких дітей на навчання.

Наразі Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» продовжуватиметься впродовж вересня – жовтня поточного року, а заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.