Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» триває.
Служба у справах дітей, опубліковано 24 вересня 2020 року о 13:28

У ході проведення спільних заходів служби у справах дітей Мукачівської міської ради, управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради, навчальних закладів Мукачівської міської ОТГ у рамках Всеукраїнського заходу «Урок» виявлено 2 неповнолітніх, які 1-го вересня 2020 року не приступили до навчання. Після з'ясування причин і обставин, станом на 23 вересня поточного року, 1 дитину влаштовано на навчання до закладу професійно-технічної освіти. По іншій дитині - наразі з'ясовується місце її проживання. Рейд “Урок” продовжуватиметься протягом вересня-жовтня поточного року, а заходи щодо охоплення, відвідування дітьми навчальних занять, як цього вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом навчального року. За наслідками розгляду листів адміністрацій навчальних закладів службою у справах дітей направлено лист до міського відділу поліції про притягнення 50 батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання обов'язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання власних дітей. До управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради скеровано лист щодо вивчення, в межах компетенції, питання доцільності та цільового використання виплат державної соціальної допомоги на дітей 29 матерям, які нехтують батьківськими обов’язками та, при потребі, призначення соціального супроводу сімей, які того потребують.