Всі заклади освіти Мукачівської громади підключені до газопостачання
Міська рада, опубліковано 03 листопада 2021 року о 15:35

Навчання триває у звичному режимі. Про це доповіла начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Катерина Кришінець-Андялошій на засіданні комісії ТЕБ і НС. Газопостачання у школах та дитсадочках громади відновили у п’ятницю минулого тижня. Очне навчання у школах відновили з понеділка.

В 19 закладах - готелях та хостелах на території Мукачівської громади перевірили правила дотримання протипожежної безпеки. У трьох закладах виявили понад 20 порушень, за результатами перевірки були складені приписи та передані на розгляд суду. Рішення про закриття чи продовження роботи даних закладів має ухвалити суд.

На території Закарпатської області виявили випадок поліомієліту. Захворювання виявили у семикласниці з міста Тячів. Зараз дівчинка знаходиться на лікуванні в обласній дитячій лікарні. У зв’язку з недопущенням поширення хвороби на території Мукачівської громади, медики інформуватимуть батьків про необхідність щеплення та проводитимуть вакцинацію проти поліомієліту в школах громади. Поліомієліт – це небезпечне інфекційне захворювання, яке може призвести до паралічу та смерті. Основний метод захисту від хвороби – вакцинація. Щеплення від поліомієліту проводять у шість етапів, останнє у 14 років.