Встановлено розмір плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів
Управління міського господарства, опубліковано 28 липня 2022 року о 09:13

На виконання рішення 28-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 30.06.2022 №804 «Про затвердження методики розрахунків та розмір плати за тимчасове користування місцями, що перебувають на землях комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади для розташування рекламних засобів», з метою приведення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів у відповідність до затвердженої методики, відповідне рішення прийнято 26 липня 2022 року на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Згідно з даним рішенням, управлінням міського господарства Мукачівської міської ради, як робочому органу, будуть внесені зміни до діючих Договорів про тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів шляхом укладення додаткових угод.