Видатки бюджету громади Мукачева ставитимуть понад 2 млрд.
Міська рада, опубліковано 22 грудня 2022 року о 11:03

Видатки бюджету Мукачівської міської територіальної громади передбачаються в сумі 2 млрд. 191 млн. 695,3 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду – 1  млрд. 936 млн.  670,4 тис. грн., спеціального фонду – 255 млн. 24,9 тис. грн. , бюджету до спеціального фонду бюджету розвитку – 31 450,0 тис. грн.

В обсязі видатків загального фонду враховано субвенції з державного бюджету:

Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам - 239 млн. 423,6 тис. грн. (виплата  заробітної плати з нарахуваннями педагогічним працівникам закладів загальноосвітніх шкіл територіальної громади).

Із загального фонду бюджету громади на виплату заробітної плати працівникам галузей бюджетної сфери в проєкті місцевого бюджету передбачається спрямувати  636 млн. 811,5 тис. грн.

Обсяг видатків, що передбачається дасть змогу забезпечити доплатами та надбавками обов’язкового характеру працівників галузей бюджетної сфери, виплатою їм матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічних відпусток та виплатою грошової винагороди за сумлінну працю.

На реалізацію місцевих регіональних Програм з бюджету громади планується спрямувати кошти в сумі 805 млн. 204,6 тис. грн., що становить 39,5 % до загального обсягу власних доходів.