Вихованець Центру позашкільної освіти посів призове місце на Всеукраїнській виставці-конкурсі
Міська рада, опубліковано 08 вересня 2022 року о 12:22

Українським державним центром позашкільної освіти у червні-липні 2022 року було підведено підсумки та визначено переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (заочно).

На виставці цього року було представлено 481 робота дітей та учнівської молоді з 23 областей України.

За чудово виконані роботи юних винахідників та раціоналізаторів відзначено дипломами Українського державного центру позашкільної освіти (наказ УДЦПО «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (заочної)» від 18.07.2022 № 07-01)

Щиро вітаємо переможця вихованця гуртка "Початкове технічне моделювання" Цанько Юрія за II місце,  робота "Пристрій нічного бачення", керівник гуртка Францішко О.А.

Наші талановиті гуртківці Смужаниця Іванна - керівник Дуднік Мирослава Олексіївна, Черепаня Анастасія -керівник Черепаня Тетяна Олександрівна, Писко Анна - керівник Ржевська Світлана Олександрівна нагороджені дипломами за участь.

Вітаємо переможців.