Вихованка Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості посіла перше місце на Всеукраїнському дитячо юнацькому фестиваль-конкурсі естрадної пісні «Різдвяна зіронька»
Міська рада, опубліковано 13 лютого 2023 року о 16:45

Мукачівка Олександра Лендєл –  вихованка Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості Мукачівської міської ради  посіла 1 місце у номінації «Естрадний вокал» (солісти), І вікова категорія, керівник Шлагер Наталія Вікторівна.

Зазначимо, що участь у конкурсі взяли близько 4 тисяч дітей з майже всіх регіонів України, а саме: Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Черкаської областей та м. Києва.

Пишаємось нашими юними талантами, бажаємо їм подальших перемог та успішних виступів.