Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради укладено договір на закупівлю послуг з технічної підтримки програмного забезпечення системи електронного документообігу
Юридичний відділ, опубліковано 05 січня 2023 року о 15:28

05 січня 2022 року Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради укладено договір з ТОВ «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ» на закупівлю послуг з технічної підтримки програмного забезпечення «Автоматизована система управління документами «ДОК ПРОФ 3» на 2023 рік. Вартість предмета закупівлі становить 350000,00 гривень.

Дана інформаційна система зарекомендувала себе якісною платформою, що реалізує новітні інформаційні технології. Створення системи документообігу виконавчого комітету Мукачівської міської ради на базі програмного забезпечення «Автоматизована система управління документами «ДОК ПРОФ 3» дозволило значно скоротити час обробки даних та зменшити вплив людського фактору при здійсненні операцій по введенню даних, створило єдиний інформаційний простір для вводу, обробки, аналізу, зберігання даних, зменшило витрати на навчання користувачів, адміністрування та супроводження системи, значно підвищило ефективність діяльності виконавчих органів Мукачівської міської ради, поліпшило виконавчу дисципліну, заощаджує час на всіх етапах діяльності посадових осіб, створило єдиний інформаційний і управлінський простір.

ТОВ «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ» є власником виключних майнових прав інтелектуальної власності на комп'ютерну програму «Автоматизована система управління документами «ДОК ПРОФ 3» відповідно до Рішення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір від 11.06.2020 №4949.

Із вказаною закупівлею можна ознайомитись за наступним посиланням: