Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради затверджено перелік та вартість платних послуг Мукачівського драматичного театру
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 07 березня 2023 року о 14:06

З метою покращення культурного обслуговування відвідувачів Мукачівського драматичного театру, підвищення рентабельності постановок вистав, вдосконалення організаційно-господарського механізму та залучення додаткових коштів для якісного функціонування закладу, розглянувши подання адміністрації театру про перегляд вартості надання окремих послуг виконавчим комітетом Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про затвердження переліку та вартості платних послуг Мукачівського драматичного театру».

Наразі вартість вхідних квитків на вистави театру становитиме:

Вхідний квиток на виставу для дітей

• діти - 1 особа/1 захід - 50,00 грн.
  • дорослі - 1 особа/1 захід - 100,00 грн.
  • безкоштовно - пільгові категорії (вдови АТО з дітьми, батьки з дітьми з інвалідністю)

Вхідний квиток на виставу для дорослих

партер - 1 особа/1 захід – 150,00 грн.

балкон - 1 особа/1 захід – 100,00 грн.

безкоштовно - пільгові категорії (ветерани та вдови АТО, Мукачівський УВП УТОС, організації людей з інвалідністю)

Вхідний квиток на прем’єрну виставу для дорослих

• партер 5-6 ряди - 1 особа/1 захід – 300,00 грн.
  • партер - 1 особа/1 захід – 200,00 грн.
  • балкон - 1 особа/1 захід – 150,00 грн.

Перелік та вартість платних послуг для надання у тимчасове користування глядацькою залою та фойє театру (1 захід)

• Заходи сфери шоу-бізнесу зарубіжних колективів та виконавців, зарубіжні концертно-видовищні програми - 7 000,00 грн. (+10% від реалізованих квитків)
  • Заходи сфери шоу-бізнесу вітчизняних колективів та виконавців, концертно-видовищні програми, фестивалі-конкурси - 5 000,00 грн. (+10% від реалізованих квитків)
  • Фестивалі-конкурси міжнародного та всеукраїнського рівня - 6 000,00 грн.
  • Театральні постановки, вистави - 3 000,00 грн. (+10% від реалізованих квитків)
  • Концерти, святкові програми місцевих дорослих та дитячих колективів і виконавців, КВН, конкурси краси, дні факультетів, інші заходи, спрямовані на молодіжну цільову аудиторію - 2 000,00 грн. (+10% від реалізованих квитків)
  • Заходи бюджетних установ Мукачівської міської територіальної громади, що утримуються за рахунок бюджетів усіх рівнів, благодійні некомерційні заходи - відшкодування вартості спожитих комунальних послуг та енергоносіїв
  • Інші заходи (професійні свята небюджетних установ, ювілеї колективів тощо) - 3 000,00 грн.

Надання у тимчасове користування фойє театру.

• Проведення виставок різних форм - 3 000,00 грн.

Зазначимо, що останнє збільшення вартості квитків на вистави театру було у 2019 році, а вартість тимчасового користування глядацькою залою була затверджена у 2017 році.