Виставу для дітей та дорослих «Грінч проти супергероїв» представить у Мукачеві Сучасний український театр
Міська рада, опубліковано 13 вересня 2022 року о 12:27

17 вересня до Мукачева з гастролями завітає Сучасний український театр з міста Київ. Театр представить мукачівській публіці виставу для дітей та дорослих «Грінч проти супергероїв».

…Злий Грінч живе у темній печері на самій вершині гори подалі від усіх, але ці «всі» готують грандіозне святкування. Вони шумлять, все прикрашають і дико дратують. Хто б відмовив собі у задоволенні зіпсувати свято? Грінч вирішує вкрасти головного винуватця свята. Але на допомогу, як завжди, приходять супергерої, які покарають негідника!

На глядачів чекає дивовижна історія, яка занурить у чарівний світ дива та чудес!

А казкові декорації, приголомшливі костюми, багатогранна та прониклива гра акторів подарує масу веселощів та незабутні емоції.

Де?

Мукачівський драматичний театр.

Коли?

17 вересня, 16.00 год.

Вартість квитків від 200 до 250 грн.

Квитки можна придбати онлайн або у касі театру.