Як отримати одноразову державну допомогу «Пакунок малюка»
Міська рада, опубліковано 08 жовтня 2020 року о 11:00

У Мукачеві породіллі отримують два пакунки малюка: один фінансується за рахунок міського бюджету, цей пакунок жінки отримують безпосередньо у пологовому відділенні.

Інший – одноразова державна допомога «Пакунок малюка», який наразі монетизований. Для отримання допомоги батькам потрібно оформити соціальну картку у ПриватБанку, після оформлення картки – звернутися до ЦНАПу. Після звернення управління праці та соціального захисту перерахує на соціальну картку 5 тисяч гривень. Ці гроші батьки можуть витратити протягом року у окремих онлайн та офлайн магазинах. Перелік магазинів опублікований на офіційному сайті Міністерства соціальної політики. Детальніше дивіться у відеокоментарі начальниці управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради: