Їхній подвиг залишиться в наших серцях
Міська рада, опубліковано 20 лютого 2022 року о 17:10

Сьогодні в нашій країні вшановують подвиг учасників Революції гідності та світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні!

Мільйони наших громадян стали учасниками вікопомних подій, засвідчивши відданість європейському вибору та непереборному бажанню увійти до складу європейської сім’ї народів. Серед тих, хто став на захист демократичних цінностей були і наші земляки мукачівці.

На жаль, проти мирних демонстрантів було застосовано зброю, четвер, 20 лютого увійшов у історію, як «кривавий четвер». Тоді від куль снайперів загинуло більше п’ятидесяти людей. Їх почали називати – Небесна сотня.

Учасник Революції гідності, директор Центру громадськості та національних культур, член виконавчого комітету Мукачівської міської ради Олександр Галай, виступаючи перед учасниками меморіального заходу, запропонував вшанувати їхню пам’ять – хвилиною мовчання, а також бути вірними тим цінностям, за які віддали своє життя наші Герої!