Юна мукачівська скрипалька Єлизавета Погодіна здобула перше місце на Міжнародному фестивалі музичного мистецтва «Yula»
Міська рада, опубліковано 07 листопада 2022 року о 11:11

29 жовтня підбито підсумки ІІ Міжнародного двотурового фестивалю музичного мистецтва «Yula», який проходив у місті Харків.

Дипломом за І місце у 4 віковій категорії (інструментальний жанр) нагороджена Єлизавета Погодіна, учениця струнно-смичкового відділу (скрипка) Мукачівської школи мистецтв ім.С.Мартона, керівниця Ліана Прицька, концертмейстерка Надія Барчі.

Подякою за високий професіоналізм, майстерну підготовку, розвиток високого інтелектуального, культурного рівня і створення якісної навчальної роботи, нагороджена також і викладачка Ліана Прицька.

Щиро вітаємо з перемогою!